More Website Templates @ TemplateMonster.com. November12, 2012!

HakkımızdaKRC Telekom sizlere inanılmaz fırsatlar sunuyor. Fatura Ödeme Merkezi hızlı bir giriş yapan firmamız güven çerçevesi içinde kaliteli yönetim ve bilgi işlem departmanı ile birlikte tüm yan gelir imkanlarını bayilerine sağlayarak çok kazanmak değil sizlere çok kazandırmak misyonunu taşımaktadır . Online Fatura ödeme sistemi ve merkezi parça ve tam tl yükleme sistemi ile birinci elden kaliteli ve güvenli bir hizmet almak istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz . KRC Telekom un renkli dünyasıyla buluşmak için hiç zaman kaybetmeyin herkesi iş şahibi yapıyoruz Size uygun anahtar teslim paketlerimizden birini seçmek için buraya tıklayın


Distribütörler

Hizmet vereceği ilde mevcut portföyü bulunmalıdır , Sorumluluk sahibi olmalı, referanslar sunabilmelidir. Ticaretinde Basiretli davranmalı, müşteri ve bayi memnuniyetini hedef edinmelidir. Firmamız ile imzalayacağı Distribütörlük Sözleşmesi riayet etmelidir. Ürün ve hizmetleri en iyi biçimde tanımalıdır. Kâr hedefi olmalıdır. Firmasına fikirleri ve yenilikleri ile ışık tutabilmelidir.


Misyonumuz

İddaa Ediyoruz Biz En İyiyiz !!!
Sınırsız , Sorunsuz , Tereddütsüz bir Hizmet ve Firma Arıyorsanız Biz Size Söyleyelim ;
KRC Telekom

Müşteri Memnuniyeti

Fatura ödeme merkezi sektöründe adımızdan yenilikçiliğimiz ve kalitemiz ile söz ettirmek için tüm KRC Telekom ekibi olarak bayilerimizin kârlılığını ve hizmet kalitesini geliştirerek müşteri memnuniyetini en yükseğe çıkarmak için çalışıyoruz. Haklı müşteri merkezimizde bütün müşterilerimizin bizlere ilettikleri istekleri ve önerileri hızlı bir şekilde çözülerek her zaman müşteri memnuniyetinin önemi vurgulanmıştır.